Kvalitní osvěžovače vzduchu a WC bloky.
Přes 20 let na trhu. Spokojení zákazníci.

Provozuje oficiální distributor produktů Akolade.

Osvěžovače vzduchu přes internet

Drogerie Xantea je tu pro Vás. Nabízíme Vám drogerii i kosmetiku z tuzemska i z dovozu. To vše za úžasné ceny. Dopřejte si rychlý nákup z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte se trmácet do nejbližší prodejny, vše si můžete objednat online. Jakýkoli kvalitní prací prostředek, aviváže, tablety do myčky, leštidla, univerzální čisticí prostředky a mnohem víc najdete v nabídce e-shopu Xantea.cz. Dále například Osvěžovače vzduchu Akolade všeho druhu, klasické osvěžovače ve spreji s neutralizérem pachů, gelové kuličky, které se stanou i hezkou ozdobou Vašeho interiéru nebo také wc osvěžovače. Máme také velkou nabídku wc čističů, jako Domestos, Bref, Savo, Duck atd., spolehlivé čističe, které vydezinfikují wc mísu a okolí, kde se mohou usazovat nebezpečné bakterie. Taky občas zatoužíte po vaně plné teplé vody se spoustou voňavé pěny? Se sprchovými gely a pěnou Radox si užijete večerní relax v koupelně. Hledáte čisticí prostředky na speciální povrchy? Prostředky Xanto si poradí s každým povrchem. Xanto na sklo a okna ve spreji vyleští okna do diamantového lesku. Xanto Whoops odstraní i těžko odstranitelné a zapáchající stopy na kobercích po Vašich mazlíčcích. Potřebujete vyčistit skvrny na koberci? Není problém, stačí nanést pěnu na koberce Xanto nechat působit a poté vysát, koberec bude čistý a beze skvrn. V nabídce najdete také dekorativní kosmetiku.

Kromě osvěžovačů vzduchu si můžete koupit také přístroje na uklízení. Nebaví Vás vysávání? Pořiďte si robotické vysavače, které uklidí za Vás.

Osvěžovače vzduchu Akolade

Provozovatel webu:
NOVAK'S International s.r.o
Smetanova 1368
765 02 Otrokovice

Zákazníci z České republiky si můžou koupit Akolade na Xantea.cz nebo Novaks.cz. Zákazníci zo Slovenska môžu kúpiť Akolade na Novaks.sk. Customers from EU can buy Akolade at NovakStore.com.

© 2016 NOVAK´S International s.r.o. oficiální distributor Akolade. Tvorba webových stránek Zlín - SEO